צור קשר
נווט לאיזור:

נעים להכיר

קבוצת דוידסון, דור שלישי בנדל"ן, יוזמת ומקימה אלפי יחידות דיור ביותר מ-10 ערים בארץ ובהן תל אביב, רמת השרון, רמת-גן, חולון, בת-ים, פתח-תקווה ועוד. תחילתה של שושלת דוידסון, ברכישת קרקעות בתל אביב בשנות ה-70. עם השנים, התרחבה הפעילות המשפחתית, והחזון שהתחיל על ידי הדור הראשון, התממש בהצלחה על ידי האחיות קרן בן דוד ודנה בן דוד.

דוידסון במספרים

700
דירות מרהיבות בפרויקטים עתידיים
3 חודשים
התקופה הממוצעת לשיווק פרויקט
למעלה מ-
3 מיליארד ₪
היקף שווי פרויקטים
1364
דירות ששווקו
1226
דירות באיכלוס וביצוע

העקרונות של DAVIDSON

הנה מספר עקרונות חשובים העומדים בבסיס השיטה של קבוצת דוידסון, אשר מקנים ללקוחותינו שקט נפשי וביטחון.
מערכת פיננסית סגורה
כל הכספים מופקדים בחשבון הנאמנות על שם עוה"ד של הקבוצה.
חשבון הנאמנות הינו חשבון נפרד וייעודי לפרויקט.
החשבון מתנהל כמערכת סגורה והכספים מוחזקים בנאמנות עד לרכישת הקרקע.
דיווח לבנק בדבר זהות כל הרוכשים כנהנים בחשבון הנאמנות.
הנפקת קבלות באופן מיידי על כל תקבול בפרויקט.
ניהול, שקיפות ודיווחים
ניהול צמוד של הפרויקט עד למסירת הדירות לדיירים.
עדכונים שוטפים בזמן אמת לגבי הליכי הוצאת ההיתר בפרויקט.
עדכון תמידי של לוח הזמנים ואבני הדרך בפרויקט.
בתקופת הבנייה – דוחות כספיים אחת לרבעון ודוחות ביצוע אחת לחודש.
פרסום ועדכון "שאלות ותשובות" נפוצות באתר שירות הדיירים.
תקשורת רציפה עם חברי הקבוצה באמצעות מיילים באתר שירות הדיירים ובאמצעות SMS.
מנגנוני בטחונות ורישום זכויות
העברת הכספים מחשבון הנאמנות מתבצעת אך ורק כנגד קבלת בטוחה הולמת (הערת אזהרה / התחייבות לרישום משכנתא).
כל מכירה בפרויקט עוברת דרך עוה"ד של הקבוצה.
החשבון מתנהל כמערכת סגורה והכספים מוחזקים בנאמנות עד לרכישת הקרקע.
עוה"ד של הקבוצה משמש כחברה משכנת של הרוכשים ואמון על רישום הבטוחות לטובת הרוכשים ובשלב מאוחר יותר על רישום הבעלות בקרקע.

מספרים עלינו

המיקום של המגדלים הוא מהמרכזיים והיפים בעיר חולון... כשממול המרחבים הפתוחים של מקווה ישראל ופארק אריאל שרון שאני ממייסדיו. גם התכנון של יסקי-מור-סיוון, משרד האדריכלים המוביל בישראל, היה שיקול ברכישה... ההתנהלות של המארגנים שמובילים את הפרויקט מרשימה ביותר. זו עבודה מקצועית ומהירה" עו"ד אמנון זך, לשעבר ראש מועצת אזור | 05/2015

ההתנהלות של דוידסון כחברה המארגנת שמובילה את הפרויקט מרשימה ביותר. זו עבודה מקצועית ומהירה שראויה לשבח עו"ד אמנון זך (לשעבר ראש מועצת אזור) | 06/2015

אפשר לומר בפירוש שכל הדירות בפרויקט זה זוכות להצלחה מבחינה כלכלית, והן בעלות מזל ושפע. לכל דירה סיפור קצת שונה, אך אם רוקמים את כל הסיפורים יחדיו, מקבלים בניין מלא חיים ומשגשג מגזין בניין ודיור - ניתוח פנג שואי לפרויקט מגדלי קראוזה | 01/2016

ערכי המותג

מחויבות ללקוח

אנו מאמינים במתן יחס אישי וחם לכל לקוח כשותף לדרך. הצוות המקצועי של דוידסון מיישם זאת כערך עליון וכך רבים מלקוחותינו חוזרים ומצטרפים ליותר מפרויקט אחד, תוך שהם נהנים מעסקאות רווחיות ומוצלחות.

מצוינות

צוות מקצועי ומיומן מלווה את כל שלבי הקמת הפרויקט וניהולו, מבחירת הקרקע, קידום היתרים מול הרשויות המקומיות, תכנון הנדסי וביצוע עד למסירת המפתחות. לכל אורך הדרך, אנו מקפידים על בקרה ופיקוח לשם הבטחת איכות ועמידה ביעדים.

חדשנות

אנו שמים דגש על עשייה מקורית, בשאיפה מתמדת להיות חוד החנית בתחום השירות, התכנון והבנייה. כל פרויקט מתוכנן תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר, ומאופיין באדריכלות חוץ ייחודית, חללים פנימיים מרשימים ורמת גימור גבוהה.

החזון שלנו

העולם סביבנו משתנה כל הזמן. על מנת להמשיך ולשגשג עלינו להבין את המגמות והכוחות המעצבים את הענף, ולהתכונן מבעוד מועד. קבוצת דוידסון, בעלת מומחיות באיתור קרקעות עם פוטנציאל השבחה גבוה, תמשיך בצמיחה יציבה ואיכותית, תוך שמירה על ערכיה הפנימיים – אמינות והוגנות, מצוינות בבניה, חדשנות טכנולוגית ומחויבות לקהילה.
^