צור קשר
נווט לאיזור:

נעים להכיר

דוידסון החזקות מקבוצת בן דוד, דור שלישי בנדל"ן, יוזמת ומקימה אלפי יחידות דיור ביותר מ-10 ערים בארץ ובהן תל אביב, רמת השרון, רמת-גן, חולון, בת-ים, פתח-תקווה ועוד. לדוידסון החזקות מומחיות באיתור קרקעות עם פוטנציאל השבחה מעבר לתשואת השוק והיא יוזמת פרויקטים עם ערך מוסף אמיתי עבור לקוחותיה, אשר רבים מהם לקוחות חוזרים. דוידסון החזקות מעניקה ללקוחות מעטפת שירות מלאה הכוללת סיוע בקבלת מימון בבנקים ומציאת פתרונות יצירתיים, ייעוץ בבחירת הדירה המתאימה ועיצובה, שקיפות ודיווחים במהלך הבנייה, מתן הטבות מול ספקים שונים לאבזור הדירה, הענקת פלטפורמה לקשר חברתי בין המשפחות בפרויקט ועוד.

דוידסון במספרים

332
דירות מרהיבות בפרויקטים עתידיים
3 חודשים
התקופה הממוצעת לשיווק פרויקט
למעלה מ-
2.1 מיליארד ₪
היקף שווי פרויקטים
1524
דירות ששווקו
700
דירות באיכלוס וביצוע

העקרונות של DAVIDSON

הנה מספר עקרונות חשובים העומדים בבסיס השיטה של קבוצת דוידסון, אשר מקנים ללקוחותינו שקט נפשי וביטחון.
מערכת פיננסית סגורה
כל הכספים מופקדים בחשבון הנאמנות על שם עוה"ד של הקבוצה.
חשבון הנאמנות הינו חשבון נפרד וייעודי לפרויקט.
החשבון מתנהל כמערכת סגורה והכספים מוחזקים בנאמנות עד לרכישת הקרקע.
דיווח לבנק בדבר זהות כל הרוכשים כנהנים בחשבון הנאמנות.
הנפקת קבלות באופן מיידי על כל תקבול בפרויקט.
ניהול, שקיפות ודיווחים
ניהול צמוד של הפרויקט עד למסירת הדירות לדיירים.
עדכונים שוטפים בזמן אמת לגבי הליכי הוצאת ההיתר בפרויקט.
עדכון תמידי של לוח הזמנים ואבני הדרך בפרויקט.
בתקופת הבנייה – דוחות כספיים אחת לרבעון ודוחות ביצוע אחת לחודש.
פרסום ועדכון "שאלות ותשובות" נפוצות באתר שירות הדיירים.
תקשורת רציפה עם חברי הקבוצה באמצעות מיילים באתר שירות הדיירים ובאמצעות SMS.
מנגנוני בטחונות ורישום זכויות
העברת הכספים מחשבון הנאמנות מתבצעת אך ורק כנגד קבלת בטוחה הולמת (הערת אזהרה / התחייבות לרישום משכנתא).
כל מכירה בפרויקט עוברת דרך עוה"ד של הקבוצה.
החשבון מתנהל כמערכת סגורה והכספים מוחזקים בנאמנות עד לרכישת הקרקע.
עוה"ד של הקבוצה משמש כחברה משכנת של הרוכשים ואמון על רישום הבטוחות לטובת הרוכשים ובשלב מאוחר יותר על רישום הבעלות בקרקע.

מספרים עלינו

המיקום של המגדלים הוא מהמרכזיים והיפים בעיר חולון... כשממול המרחבים הפתוחים של מקווה ישראל ופארק אריאל שרון שאני ממייסדיו. גם התכנון של יסקי-מור-סיוון, משרד האדריכלים המוביל בישראל, היה שיקול ברכישה... ההתנהלות של המארגנים שמובילים את הפרויקט מרשימה ביותר. זו עבודה מקצועית ומהירה" עו"ד אמנון זך, לשעבר ראש מועצת אזור | 05/2015

ההתנהלות של דוידסון כחברה המארגנת שמובילה את הפרויקט מרשימה ביותר. זו עבודה מקצועית ומהירה שראויה לשבח עו"ד אמנון זך (לשעבר ראש מועצת אזור) | 06/2015

אפשר לומר בפירוש שכל הדירות בפרויקט זה זוכות להצלחה מבחינה כלכלית, והן בעלות מזל ושפע. לכל דירה סיפור קצת שונה, אך אם רוקמים את כל הסיפורים יחדיו, מקבלים בניין מלא חיים ומשגשג מגזין בניין ודיור - ניתוח פנג שואי לפרויקט מגדלי קראוזה | 01/2016

ערכי המותג

שירותיות והתאמה לצרכי הלקוח

דוידסון מציבה את טובת הלקוח כערך עליון, דבר אשר בא לידי ביטוי במוצר האיכותי והייחודי שהיא מספקת ללקוחותיה, וכן ברמת השירות והליווי האישי שכל לקוח מקבל מהארגון​. תהליך הקמת הפרויקט וניהולו מתבצע בשקיפות מירבית מול הלקוח, אשר מקבל דיווחים שוטפים בהתאם להתקדמות הפרויקט. ​ בדרך להגשמת רצון הלקוח ובניית הפרויקט בהתאם לצרכיו, דוידסון מקפידה לעשות שימוש באלמנטים ירוקים וידידותיים לסביבה.

איכות ומקצועיות

בדוידסון צוות עובדים מיומן המנצח על הקמה וניהול פרויקטים על כל שלביהם - תהליך בחירת הקרקע ותכנון הפרויקט, קידום תכנוני ורישויי מול רשויות מקומיות, תכנון השלב ההנדסי וביצוע הפרויקט, וכן ליווי שוטף של הדיירים, הן בתקופת הביצוע והן לאחר מסירת הדירה. ​ דוידסון מקיימת באופן תמידי בקרה ופיקוח על כל תהליכי הפרויקט, באופן שמאפשר למנוע תקלות, לעמוד בלוחות זמנים ולספק את המוצר באיכות הטובה ביותר.

חדשנות ויצירתיות

בדוידסון שמים דגש מיוחד על עשייה מקורית, לצד יישום שיטות ניהוליות והנדסיות חדשניות ויצירתיות. דינאמיות ויכולת התאמה לנסיבות המשתנות מאפיינים את דוידסון, אשר שואפת באופן תמידי להיות חוד החנית בתחומים שונים דוגמת ביצוע, שירות, שיווק, עיצוב ועוד. בדוידסון כל פרויקט עומד בפני עצמו, והינו בעל מאפיינים יחודיים המבדילים אותו משאר הפרויקטים בסביבה, למקסום ערך הדירות ורווחת הדיירים.

החזון שלנו

אנו בדוידסון פועלים בלהט ובאופן בלתי פוסק ליצירת פורטופוליו של פרויקטים איכותיים ומיוחדים המעשירים את חיי המשפחות והסביבה. העולם סביבנו משתנה כל הזמן, ועל מנת להמשיך ולשגשג עלינו להבין את המגמות והכוחות המעצבים את הענף, ולהתכונן מבעוד מועד. דוידסון, הפועלת באמצעות מטה ניהולי רזה ויעיל תמשיך ותגדל בקצב יציב של צמיחה איכותית, להשאת רווחי החברה תוך שמירה על הערכים הפנימיים – אמינות והוגנות, מצוינות בבניה, חדשנות טכנולוגית, תרבות ארגונית אחראית ומחויבות לקהילה.
^